24 Eylül 2018 Pazartesi       Anasayfa  -  Reklam  -  Künye  -  İletişim
Siyaset  -   Çiftlikköy  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -   Firma
Rehberi
Son Dakika :
YALOVA
      
 Anasayfa    >  Diğer
  Yalova Teknikerler Birliği İl Başkanlığına Coşkun getirildi   03.04.2017  
   Yalova Teknikerler Birliği İl Başkanlığına Hilal Coşkun, İl başkan yardımcılığına ise Saadettin İldeniz getirildi.
   

Teknikerler Birliği Genel Merkezi Yönetim Kurulu Başkanlığı tarafından Yalova il başkanlığına atanan Hilal Coşkun aynı zamanda Sağlık Teknikeri olarak Yalova Devlet Hastanesinde görev yapmaktadır. Yine genel merkez yönetim kurulu başkanlığı tarafından il başkan yardımcılığına getirilen Saadettin İldeniz ise Çınarcık Belediyesi Barınağında Veteriner Teknikeri olarak görev almaktadır.

Yapılan genel merkez atamasının ardından göreve getirilen Hilal Coşkun ve Sadettin İldeniz Teknikerler Birliği Ailesine katılmaktan son derece mutlu ve gururlu olduklarını belirterek, “Görevimizi layığıyla yerine getireceğimizden hiçbir şüphemiz yoktur emin olabilirsiniz. Karşılaştığımız sorunları yaşadığımız olumsuzlukları gündeme getirerek hep birlikte çözümler arayacağız. Yalova’da bulunan tekniker arkadaşlarımızı ve dostlarımızı birlik olmaya davet ediyoruz. Saygıdeğer Başkanım ve genel merkez yönetim kurulu üyelerimize  ve Tekniker Arkadaşlarımıza  Başkan ve başkan yardımcısı  olmamızda bizlere verdikleri tüm desteklerinden dolayı öncelikle Genel Başkanımız Ertan Kılıç’a ve Veteriner Sağlık Komisyon Başkanımız Sayın Nimetullah Durmaz’a  sonsuz şükranlarımızı iletiriz; Ayrıca  Yalova’da çalışmakta olan bütün tekniker dostlarımızı yeni oluşumun içinde görmek istediğimizi bildiririz” dediler.

      Köşe Yazarları


Ayhan Polat

Kalemin Gölgesi


Merhaba, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılı…
Aysun Tekin
HOŞGELDİN 2018
Fikret Kır

Bakış Açısı


KÜTÜPHANELERDE VE ARŞİVLERDE YANGINA KARŞI YAPI DESTEK SİSTEMLERİ
Fikret Şipal
ENDÜSRİ 4.0; BİR SEVR Mİ?LOZAN MI? YOKSA MARSHAL MI?
İdris Durmuş
ETİK DEĞERLER
Mesut Ay

Parantez


Hasret Korkusu
Nalan Büyük Akkan
BABY FACE
Nazmi KARAHASANOĞLU
DEĞİŞEN DÜNYA VE TÜRKİYE
Şaban Kurtoğlu
İNSAN ÜZERİNDE DENEY
Turgut Açari
PAYLAŞMAK GÜZELDİR (2)


Copyright © 1995 - 2018
       Çiftlikköy   -    Diğer   -    Eğitim   -    Güncel   -    İlçeler   -    Kültür Sanat   -    Magazin   -    Sağlık   -    Siyaset   -    Spor   -          

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
Künye

Reklam

İletişim Bilgilerimiz
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.yalovamanset.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!