17 Aralık 2018 Pazartesi       Anasayfa  -  Reklam  -  Künye  -  İletişim
Siyaset  -   Çiftlikköy  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -   Firma
Rehberi
Son Dakika :
AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Öztabak   -   
YALOVA
      
 Anasayfa    >  Diğer
  CHP Vekil Adayı Özel’den YTSO’ ya ziyaret   25.05.2018  
   Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili Adayı Özcan Özel ile İl Yöneticileri seçim çalışmaları kapsamında YTSO’ yu ziyaret ettiler.
   

Cumhuriyet Halk Partisi heyetini, YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Özkan Şenel ile Kenan Engin, Yönetim Kurulu Üyeleri Özgür Çavuşoğlu, Kazım Demirtaş ve Hakan Gencer karşıladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili Adayı Özcan Özel "Aday adaylığımız süresince desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen ve yeniden göreve seçilen Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Tahsin Becan’a ve Yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Becan, “Önümüzdeki genel seçimler Türkiye için olduğu kadar gelişen ve büyüyen Yalova içinde çok önemlidir. 24 Haziran’a kadar geçecek seçim sürecinin Yalova’ya yakışır olgunlukta geçmesini diliyor, seçim çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

      Köşe Yazarları


Ayhan Polat

Kalemin Gölgesi


O gün çok yakın, ‘Yalova Yollarında Yolunu Bulanlar…’
Fikret Kır

Bakış Açısı


YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARININ GARANTİ SÜRELERİ HAKKINDA
Fikret Şipal
ENDÜSRİ 4.0; BİR SEVR Mİ?LOZAN MI? YOKSA MARSHAL MI?
İdris Durmuş
ÇÖZÜM DOĞA’DA
Mesut Ay

Parantez


“İnsanlık deryasına iyilik mayası çalmak”
Nalan Büyük Akkan
Yeni nesil saç çıkartma yöntemleri
Nazmi KARAHASANOĞLU
SİYASETİN SESSİZ NABZI
Şaban Kurtoğlu
İNSAN ÜZERİNDE DENEY
Turgut Açari
PAYLAŞMAK GÜZELDİR (2)


Copyright © 1995 - 2018
       Çiftlikköy   -    Diğer   -    Eğitim   -    Güncel   -    İlçeler   -    Kültür Sanat   -    Magazin   -    Sağlık   -    Siyaset   -    Spor   -          

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
Künye

Reklam

İletişim Bilgilerimiz
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.yalovamanset.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!