24 Eylül 2018 Pazartesi       Anasayfa  -  Reklam  -  Künye  -  İletişim
Siyaset  -   Çiftlikköy  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -   Firma
Rehberi
Son Dakika :
YALOVA
      
 Anasayfa    >  Spor
  Başkan Durmaz, sevinçlerine ortak olanlara teşekkür etti   30.05.2018  
   ErzurumsporBüyükşehir Belediyespor Kulübünün, Süper Lig'e çıkması, Altınova Anadolu Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği yönetici ve üyeleri tarafından büyük coşkuyla kutlandı.
   

Mavi-beyazlı kulübün şampiyon olmasıyla, spor sever Erzurumspor taraftarlarınınkatılımlarıyla, Altınova ilçesi ve civarında araç konvoyu yapılarak şampiyonluk kutlandı. Konvoy sonrası, Altınova Anadolu Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği binasında Erzurumspor ile ilgili hoş sohbetlerle coşku ve sevinç sürdü.

Dernek Başkanı Ferman Durmaz, Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü futbol takımının Süper Lig'e çıkmasını büyük bir gurur ve sevinçle karşıladıklarını dile getirerek; ‘Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan;Altınova Kaymakamı Zafer Engin’e, Nüfus müdürü A. Talip Yeğin’e, İlçe Tarım Müdürü Mesut Ünal’a, Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar’a, AK Parti Altınova İlçe BaşkanıHasanZafer’e, AK Parti Altınova İlçe Gençlik Kolları Başkanı ÖzkanTekin’e, AK Parti Subaşı Mahalle Teşkilatı adına MehmetKalender’e, AK PartiSubaşıBelediye Başkanı VolkanYılmaz’a, Altınova Trabzonlular Derneği Başkanı BirolBayram’a ve daha ismini sayamadığımız tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz’ dedi.

Erzurumspor Büyükşehir Belediyespor Kulübünün, Süper Lig'e renk katacağını söyleyen Başkan Durmaz, yönetici ve taraftarlarımızla mavi-beyaz renklere gönül vermiş taraftarlar olarak İstanbul’da oynanan karşılaşmalarda tribünler de yerimizi alacağız’ şeklinde konuşarak mutluluklarını dile getirdiler.  

 

 

      Köşe Yazarları


Ayhan Polat

Kalemin Gölgesi


Merhaba, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılı…
Aysun Tekin
HOŞGELDİN 2018
Fikret Kır

Bakış Açısı


KÜTÜPHANELERDE VE ARŞİVLERDE YANGINA KARŞI YAPI DESTEK SİSTEMLERİ
Fikret Şipal
ENDÜSRİ 4.0; BİR SEVR Mİ?LOZAN MI? YOKSA MARSHAL MI?
İdris Durmuş
ETİK DEĞERLER
Mesut Ay

Parantez


Hasret Korkusu
Nalan Büyük Akkan
BABY FACE
Nazmi KARAHASANOĞLU
DEĞİŞEN DÜNYA VE TÜRKİYE
Şaban Kurtoğlu
İNSAN ÜZERİNDE DENEY
Turgut Açari
PAYLAŞMAK GÜZELDİR (2)


Copyright © 1995 - 2018
       Çiftlikköy   -    Diğer   -    Eğitim   -    Güncel   -    İlçeler   -    Kültür Sanat   -    Magazin   -    Sağlık   -    Siyaset   -    Spor   -          

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
Künye

Reklam

İletişim Bilgilerimiz
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.yalovamanset.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!