24 Eylül 2018 Pazartesi       Anasayfa  -  Reklam  -  Künye  -  İletişim
Siyaset  -   Çiftlikköy  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -   Firma
Rehberi
Son Dakika :
YALOVA
      
 Anasayfa    >  Kültür Sanat
  Güner, yılsonu sergilerinin açılışını yaptı   03.07.2018  
   Yalova Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen yılsonu sergileri tamamlandı.
   

Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner, düzenlenen son yılsonu sergilerini ziyaret ederek protokol üyeleri ile birlikte açılışlarını gerçekleştirdi. 

Yalova Güzel Sanatlar Galerisi ve Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenen sergilere Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı temsilen katılan Başkan Yardımcısı Jülide Güner, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun ve Halk Eğitim Merkezi İl Müdürü Sadrettin Doğan ile birlikte açılışları yaptı.

Halk Eğitim Merkezi Çini Usta Öğreticisi Emine Kulaber ve Resim Öğretmeni Bahtınur Hançer rehberliğinde Yalova Belediyesi Umut Merkezi kursiyerleri tarafından yapılan eserleri gezen Başkan Yardımcısı Güner, eserler hakkında bilgiler aldı.

Başkan Yardımcısı Güner, sergilerin sonunda öğretmen ve kursiyerlere yönelik bir konuşma yaparak “Bu serginin oluşmasında emeği geçen değerli Halk Eğitim Merkezi öğretmenlerimizin ve Umut Merkezi kursiyerlerimizin emeğine sağlık. Herkesi yaptığı başarılı çalışmalardan ötürü tebrik ediyorum” dedi. Ardından Güner ve protokol üyeleri günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

      Köşe Yazarları


Ayhan Polat

Kalemin Gölgesi


Merhaba, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılı…
Aysun Tekin
HOŞGELDİN 2018
Fikret Kır

Bakış Açısı


KÜTÜPHANELERDE VE ARŞİVLERDE YANGINA KARŞI YAPI DESTEK SİSTEMLERİ
Fikret Şipal
ENDÜSRİ 4.0; BİR SEVR Mİ?LOZAN MI? YOKSA MARSHAL MI?
İdris Durmuş
ETİK DEĞERLER
Mesut Ay

Parantez


Hasret Korkusu
Nalan Büyük Akkan
BABY FACE
Nazmi KARAHASANOĞLU
DEĞİŞEN DÜNYA VE TÜRKİYE
Şaban Kurtoğlu
İNSAN ÜZERİNDE DENEY
Turgut Açari
PAYLAŞMAK GÜZELDİR (2)


Copyright © 1995 - 2018
       Çiftlikköy   -    Diğer   -    Eğitim   -    Güncel   -    İlçeler   -    Kültür Sanat   -    Magazin   -    Sağlık   -    Siyaset   -    Spor   -          

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
Künye

Reklam

İletişim Bilgilerimiz
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.yalovamanset.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!