17 Aralık 2018 Pazartesi       Anasayfa  -  Reklam  -  Künye  -  İletişim
Siyaset  -   Çiftlikköy  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -   Firma
Rehberi
Son Dakika :
AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Öztabak   -   
YALOVA
      
 Anasayfa    >  Çiftlikköy
  Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Akgün’e veda   05.07.2018  
   Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Akgün’e veda yemeği düzenlendi. 2014 yılından beri belediye başkan yardımcılığı görevini başarılı bir şekilde yürüten Akgün’ün Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanı olarak naklen ataması gerçekleştirildi.
   

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar bir veda programı düzenleyerek birim müdürleri eşliğinde Akgün ile bir araya geldi.

Veda yemeğinde konuşan Başkan Silpagar, “Çiftlikköy’ümüzde gerçekleştirdiğimiz birçok hizmet ve projede emeği geçen başkan yardımcım Yavuz Akgün bugün aramızdan ayrılarak Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanı görevine getirildi. Kendisi buradaki görevinden ayrılmış olabilir ama ömür boyunca bizimledir. Bu önemli görevi başarılı bir şekilde yürüteceğine gönülden inandığım çok değerli Yavuz Akgün’e şimdiye kadar vermiş olduğu tüm emeklerden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Silpagar ‘Verdiğim Emanetleri Yerine Getirdi’

Başkan Silpagar konuşmalarına şu şekilde deva etti: “Verdiğim bütün emanetleri yerine getirerek 160 kilometreye yakın su hattı, 70 kilometre parsel bağlantıları 230 km yol ve kaldırım çalışmaları yaptı. Bugün Çiftlikköy Belediyesi bir ilki başardı. Biz Çiftlikköy’e sadece hizmet etmeye geldik. Ben ekibime her zaman sahip çıkarım.  Çoğu kişiye kızdığım günlerde oldu ama gönüllerini almışımdır. Herkes yanlış yapabilir önemli olan bu yanlışları düzeltmektir. Bizler profesyonel insanlarız, maaşımızı alır hizmet veririz. Bizde duygusallık olmaz iyi günde kötü günde başlayan konularda olur. İçimizden transferler olacak. Bir yerlere gitmek için kendinizi geliştirmeniz gerek. Bizler hedefimize Allah’ın izni ve vatandaşlarımızın destekleri ile ulaşırız.”

Akgün, “Çiftlikköy’de şimdiye kadar görev yapmaktan büyük zevk aldım. Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar ile aynı çatı altında olmaktan büyük gurur duydum.  Şimdiye kadar birçok proje ve hizmetin altına imzasını atan Başkanımız Ali Murat Silpagar’ın ekibinde olmak onur verici. Çiftlikköy’ün benim için çok ayrı bir önemi var. Burada çok güzel dostluklar kazandım. Hayat tecrübelerime birçok yenisini ekledim. Allah’ın izni ile Çiftlikköy ile hiçbir zaman bağımı koparmayacağım. Başkanımız Ali Murat Silpagar’ın her zaman destekçisi olacağım. Herkes hakkını helal etsin” dedi.

      Köşe Yazarları


Ayhan Polat

Kalemin Gölgesi


O gün çok yakın, ‘Yalova Yollarında Yolunu Bulanlar…’
Fikret Kır

Bakış Açısı


YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARININ GARANTİ SÜRELERİ HAKKINDA
Fikret Şipal
ENDÜSRİ 4.0; BİR SEVR Mİ?LOZAN MI? YOKSA MARSHAL MI?
İdris Durmuş
ÇÖZÜM DOĞA’DA
Mesut Ay

Parantez


“İnsanlık deryasına iyilik mayası çalmak”
Nalan Büyük Akkan
Yeni nesil saç çıkartma yöntemleri
Nazmi KARAHASANOĞLU
SİYASETİN SESSİZ NABZI
Şaban Kurtoğlu
İNSAN ÜZERİNDE DENEY
Turgut Açari
PAYLAŞMAK GÜZELDİR (2)


Copyright © 1995 - 2018
       Çiftlikköy   -    Diğer   -    Eğitim   -    Güncel   -    İlçeler   -    Kültür Sanat   -    Magazin   -    Sağlık   -    Siyaset   -    Spor   -          

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
Künye

Reklam

İletişim Bilgilerimiz
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.yalovamanset.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!