24 Eylül 2018 Pazartesi       Anasayfa  -  Reklam  -  Künye  -  İletişim
Siyaset  -   Çiftlikköy  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -   Firma
Rehberi
Son Dakika :
YALOVA
      
 Anasayfa    >  Siyaset
  CHP Yalova kurultay delegeleri değişim ve muharrem ince dedi   08.07.2018  
   Milletvekili Özcan Özel, İl Başkanı Bahar Doğan, Kurultay Delegeleri Ertan Şener, Dilek Doğru ve Gamze Biçer değişim ve Muharrem İnce dedi.
   

Yalova İl Genel Meclis Üyesi Bahar Doğan yaptığı açıklamada;

“Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu doğru hamlelerle seçim sürecine yön vermiş ve bizi umutlandırmıştır. Alınan kararlar sonucu cumhurbaşkanı adayı yapılan Sayın Muharrem İnce'nin müthiş performansı ve 50 günde yaptığı 100 miting sonucunda 35 yıldır ilk defa %30 un üzerinde oy aldık. Gelecek adına umutlandık ve heyecan duyduk. Yerel seçimler yaklaşırken bu umut ve heyecanın devam etmesini istiyoruz.

24 Haziran seçimleri, Cumhuriyet Halk Partisi'nde acil bir değişimi zorunlu hale getirmiştir. Değişimin, heyecan ve umudun cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce ile yakalanacağını düşünüyoruz. Kamuoyu ve parti tabanının talebi de bu doğrultudadır.

Söz konusu değişimin Sayın Genel Başkanımızın öncülüğünde gerçekleşmesi, partimize büyük güç katacaktır. Bu düşüncelerimizi kamuoyumuzla  paylaşır selam, sevgi ve saygılarımızı sunarız” dedi.

 

      Köşe Yazarları


Ayhan Polat

Kalemin Gölgesi


Merhaba, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılı…
Aysun Tekin
HOŞGELDİN 2018
Fikret Kır

Bakış Açısı


KÜTÜPHANELERDE VE ARŞİVLERDE YANGINA KARŞI YAPI DESTEK SİSTEMLERİ
Fikret Şipal
ENDÜSRİ 4.0; BİR SEVR Mİ?LOZAN MI? YOKSA MARSHAL MI?
İdris Durmuş
ETİK DEĞERLER
Mesut Ay

Parantez


Hasret Korkusu
Nalan Büyük Akkan
BABY FACE
Nazmi KARAHASANOĞLU
DEĞİŞEN DÜNYA VE TÜRKİYE
Şaban Kurtoğlu
İNSAN ÜZERİNDE DENEY
Turgut Açari
PAYLAŞMAK GÜZELDİR (2)


Copyright © 1995 - 2018
       Çiftlikköy   -    Diğer   -    Eğitim   -    Güncel   -    İlçeler   -    Kültür Sanat   -    Magazin   -    Sağlık   -    Siyaset   -    Spor   -          

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
Künye

Reklam

İletişim Bilgilerimiz
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.yalovamanset.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!