24 Eylül 2018 Pazartesi       Anasayfa  -  Reklam  -  Künye  -  İletişim
Siyaset  -   Çiftlikköy  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -   Firma
Rehberi
Son Dakika :
YALOVA
      
 Anasayfa    >  Güncel
  İlaçlama çalışmalarının alanı genişledi   11.07.2018  
   Yalova Belediyesi ilaçlama ekipleri havaların ısınmasıyla birlikte çalışmalarını gece gündüz aralıksız olarak devam ettiriyor.
   

Ekipler hava sıcaklıklarına bağlı olarak çalışma alanlarını daha da genişleterek her noktada titizlikle hareket ediyor.

Yaz aylarının önemli şikâyetlerinden olan sivrisinek ve karasinek gibi haşerelerle mücadelede en etkili ve modern yöntemleri kullanan Yalova Belediyesi "kaynağında ilaçlama" yöntemini uygulayarak, zararlı haşerelerle mücadelesini sürdürüyor.

Yalova Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; “Yenilenmiş ekipmanlarımızla vatandaşlarımızın yaz ayını rahat geçirmesi için tespit edilen yerlerin ilaçlamasını rutin olarak yapıyoruz. Ayrıca vatandaşlarımızın bildirmiş olduğu her noktaya hizmet götürüyoruz. Bununla birlikte rutin olarak yapmış olduğumuz ilaçlamanın yanında, kaynağında ilaçlama yaparak uçkunla mücadelemizi bu yönde sürdürmekteyiz. Yapmış olduğumuz çalışmalarda özellikle çöp konteynerleri, su birikintileri ve rögarlar gibi uçkunların oluştuğu merkezlerde ilaçlamalarını periyodik olarak yapılmaktadır” denildi.

 

      Köşe Yazarları


Ayhan Polat

Kalemin Gölgesi


Merhaba, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılı…
Aysun Tekin
HOŞGELDİN 2018
Fikret Kır

Bakış Açısı


KÜTÜPHANELERDE VE ARŞİVLERDE YANGINA KARŞI YAPI DESTEK SİSTEMLERİ
Fikret Şipal
ENDÜSRİ 4.0; BİR SEVR Mİ?LOZAN MI? YOKSA MARSHAL MI?
İdris Durmuş
ETİK DEĞERLER
Mesut Ay

Parantez


Hasret Korkusu
Nalan Büyük Akkan
BABY FACE
Nazmi KARAHASANOĞLU
DEĞİŞEN DÜNYA VE TÜRKİYE
Şaban Kurtoğlu
İNSAN ÜZERİNDE DENEY
Turgut Açari
PAYLAŞMAK GÜZELDİR (2)


Copyright © 1995 - 2018
       Çiftlikköy   -    Diğer   -    Eğitim   -    Güncel   -    İlçeler   -    Kültür Sanat   -    Magazin   -    Sağlık   -    Siyaset   -    Spor   -          

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
Künye

Reklam

İletişim Bilgilerimiz
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.yalovamanset.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!