17 Aralık 2018 Pazartesi       Anasayfa  -  Reklam  -  Künye  -  İletişim
Siyaset  -   Çiftlikköy  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -   Firma
Rehberi
Son Dakika :
AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Öztabak   -   
YALOVA
      
 Anasayfa    >  Güncel
  Arda, 10. Yaşını geride bıraktı   12.07.2018  
   Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ayhan Polat’ın oğlu Fatih Arda Polat, 10. Yaş gününü, kuzenleri ve Mel-Ay Medya Grup bünyesinde çalışan personelle kutladı.
   

Terma City Otel’de yapılan kutlamada Fatih Arda Polat, kendisi için hazırlanan pastanın üzerinde ki 10 adet mumu alkışlar arasında üfleyerek söndürdü.

Daha sonra doğum gününe katılan davetlilere kendisi için hazırlanan pastadan kesen Fatih Arda Polat’ın keyfine diyecek yoktu.

Pasta kesimi ve ikramının ardından, davetliler tarafından hediye yağmuruna tutulan Fatih Arda Polat, doğum günü olan 5 Temmuz 2018 akşamını kuzenleriyle doyasıya eğlenerek geçirdi.

Terma City Hotel Müdürü başta olmak üzere, doğum günü etkinliğinde emeği geçenlere teşekkür eden gazetemiz imtiyaz sahibi Ayhan Polat, ‘Arda’nın mutluluğu benim için çok önemli. Her 5 Temmuz’da ailece kutladığımız bu doğum gününü yine aile ortamında kutladık. 11. Yaş gününü kutladığımız Fatih Arda Polat’ın ülkemize, milletimize faydalı bir birey olmasını arzuluyoruz’ dedi. Haber: Erden Sibel Türk

 

 

      Köşe Yazarları


Ayhan Polat

Kalemin Gölgesi


O gün çok yakın, ‘Yalova Yollarında Yolunu Bulanlar…’
Fikret Kır

Bakış Açısı


YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARININ GARANTİ SÜRELERİ HAKKINDA
Fikret Şipal
ENDÜSRİ 4.0; BİR SEVR Mİ?LOZAN MI? YOKSA MARSHAL MI?
İdris Durmuş
ÇÖZÜM DOĞA’DA
Mesut Ay

Parantez


“İnsanlık deryasına iyilik mayası çalmak”
Nalan Büyük Akkan
Yeni nesil saç çıkartma yöntemleri
Nazmi KARAHASANOĞLU
SİYASETİN SESSİZ NABZI
Şaban Kurtoğlu
İNSAN ÜZERİNDE DENEY
Turgut Açari
PAYLAŞMAK GÜZELDİR (2)


Copyright © 1995 - 2018
       Çiftlikköy   -    Diğer   -    Eğitim   -    Güncel   -    İlçeler   -    Kültür Sanat   -    Magazin   -    Sağlık   -    Siyaset   -    Spor   -          

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
Künye

Reklam

İletişim Bilgilerimiz
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.yalovamanset.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!