17 Aralık 2018 Pazartesi       Anasayfa  -  Reklam  -  Künye  -  İletişim
Siyaset  -   Çiftlikköy  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -   Firma
Rehberi
Son Dakika :
AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Öztabak   -   
YALOVA
      
 Anasayfa    >  Güncel
  Salman, İsmetpaşa ve Dere Mahallesindeydi   12.07.2018  
   Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın her hafta iki mahalleyi gezerek düzenlediği ‘Halk Günü’ uygulaması bu hafta İsmetpaşa ve Dere Mahallesi’nde yapıldı.
   

Kurulan ‘Mobil Sahne’ ile gerçekleştirilen toplantılarda, Başkan Salman’ı her zaman olduğu gibi mahalle muhtarları da yalnız bırakmadı. İsmetpaşa ve Dere Mahallesinde yapılan ‘Gezici Şeffaf Oda’ uygulamasına vatandaşlar bu hafta da ilgi gösterdi.

Mahalle sakinleri ile birebir görüşerek taleplerini dinleyen Başkan Salman, mahalle sakinlerinin sorunlarını birim müdürlerine ileterek çözüme kavuşmasını sağladı. Her hafta iki mahalleye konuk olduklarını belirten Başkan Salman, vatandaşlarımızla her hafta iki mahallemizde karşılıklı konuşarak mahalle hakkında sorunlarını ve taleplerini dinliyoruz diyerek şunları dile getirdi; “Her hafta Salı günü Dere Mahallesinde kurulan pazaryeri hakkında vatandaşlarımızdan talepler geldi. Yayınlanan kanun nedeniyle semt pazarları kapalı alanlara çevrilmesi gerektiği konusunda kendilerini bilgilendirdik. Bu nedenle bu yönde bir çalışma başlatarak Dere Mahallesi, Kazımkarabekir Mahallesi ve Adnan Menderes Mahallesini kapsayacak 5000 metrekarelik alana sahip ikinci kapalı pazaryerimizi hizmete açtık. Dere Mahallesi’ndeki vatandaşlarımızın mağdur olmaması için ücretsiz servis aracımız hizmet vermekte. Bunun yanı sıra Dere Mahallesi ile Adnan Menderes Mahallesini birbirine bağlayacak 2 adet yaya köprüsü ile 1 adet araç köprüsünün yapımına önümüzdeki hafta itibariyle başlayacağız. Böylelikle pazaryerine ulaşım mahallemizden daha kolay hale gelmiş olacak”

 

      Köşe Yazarları


Ayhan Polat

Kalemin Gölgesi


O gün çok yakın, ‘Yalova Yollarında Yolunu Bulanlar…’
Fikret Kır

Bakış Açısı


YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARININ GARANTİ SÜRELERİ HAKKINDA
Fikret Şipal
ENDÜSRİ 4.0; BİR SEVR Mİ?LOZAN MI? YOKSA MARSHAL MI?
İdris Durmuş
ÇÖZÜM DOĞA’DA
Mesut Ay

Parantez


“İnsanlık deryasına iyilik mayası çalmak”
Nalan Büyük Akkan
Yeni nesil saç çıkartma yöntemleri
Nazmi KARAHASANOĞLU
SİYASETİN SESSİZ NABZI
Şaban Kurtoğlu
İNSAN ÜZERİNDE DENEY
Turgut Açari
PAYLAŞMAK GÜZELDİR (2)


Copyright © 1995 - 2018
       Çiftlikköy   -    Diğer   -    Eğitim   -    Güncel   -    İlçeler   -    Kültür Sanat   -    Magazin   -    Sağlık   -    Siyaset   -    Spor   -          

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
Künye

Reklam

İletişim Bilgilerimiz
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.yalovamanset.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!