17 Aralık 2018 Pazartesi       Anasayfa  -  Reklam  -  Künye  -  İletişim
Siyaset  -   Çiftlikköy  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -   Firma
Rehberi
Son Dakika :
AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Öztabak   -   
YALOVA
      
 Anasayfa    >  Siyaset
  Vural, “Yalova Belediyesi bütün siyasi partileri denedi”   06.10.2018  
   Milliyetçi Hareket Partisi, 6 Ekim Cumartesi günü, Sporium Tesislerinde basın toplantısı gerçekleştirdi.
   

  Milliyetçi Hareket Partisi basın toplantısında, yeni yönetim kurulu üyeleri tanıtıldı. İl Başkanı M. Necati Vural, yapılan çalışmaları değerlendirdi. Vural: “İl başkanlığına Mayıs 2018 de Genel merkez ve başkanımızın isteğiyle geldim. 24 Haziran seçimlerine girdik ve başarısız bir sonuç aldık. Bu sonuç, biz yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla beraber bizim başarısızlığımız. Tekrar 60 kişilik bir yönetim kurulu kurduk. Bunun yanında 30 kişilik Çınarcık yönetiminin de atamasını yaptık. Önümüzdeki yerel seçimlerde başarılı olmak için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Bugünden itibaren buradan yerel seçimler için start vermiş bulunmaktayız. Genel Başkanımızın belirttiği gibi her yerden aday göstereceğiz. Ama ileriki süreçte Cumhur İttifakı'nın ruhuna uygun gelişmeler olursa; genel başkanımız ve genel merkezimizin direktifleriyle harfiyen uyaracağımızı da buradan açıkça beyan ediyorum" dedi.

Vural: “Yalova’ya hizmet nasıl oluyor, Yalovalı görsün”

   Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Vural: "İlçe başkanları ve teşkilat mensubu arkadaşlarım artık aday adaylarını açıklayabilirler. Birden fazla aday adayı olursa, tek aday üzerinde ortak akılla netleşmemiz lazım. Geri kalan arkadaşımız nefis yapmasın. Kazanan partimiz olsun" dedi. Parti olarak sempati duyan ya da duymayan herkesi kucaklayacaklarını belirten M. Vural, sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Bilindiği gibi bu seçimde yalnız belediye başkanı adayı olmayacaktır. Belediye meclis üyeleri ve İl Genel Meclisi üyelerinin seçiminde de seçici olun. Bizleri temsil edecek adaylar üzerinde netleşin. Bu seçim Yalova'da MHP'nin seçimi olsun. Yalova Belediyesi bütün siyasi partileri denedi. Bu sefer hiç denemeyen MHP'yi denesin. Yalova'ya hizmet nasıl oluyor Yalovalı görsün. Bu yalnızca merkezde değil; bütün ilçelerden beldelere kadar menfaat gözetmeyen hizmeti görev sayan bir siyasi irade ile alayına talibiz. Bize gönül koyan ya da sempati ile bakan herkesi kucaklayacağız. Bir olalım, iri olalım ve diri olalım. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Yolumuz açık olsun. Ne mutlu Türküm diyene" diyerek sözlerini tamamladı.

Haber: fotoğraf: Yasemen Yeter

 

 

      Köşe Yazarları


Ayhan Polat

Kalemin Gölgesi


O gün çok yakın, ‘Yalova Yollarında Yolunu Bulanlar…’
Fikret Kır

Bakış Açısı


YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARININ GARANTİ SÜRELERİ HAKKINDA
Fikret Şipal
ENDÜSRİ 4.0; BİR SEVR Mİ?LOZAN MI? YOKSA MARSHAL MI?
İdris Durmuş
ÇÖZÜM DOĞA’DA
Mesut Ay

Parantez


“İnsanlık deryasına iyilik mayası çalmak”
Nalan Büyük Akkan
Yeni nesil saç çıkartma yöntemleri
Nazmi KARAHASANOĞLU
SİYASETİN SESSİZ NABZI
Şaban Kurtoğlu
İNSAN ÜZERİNDE DENEY
Turgut Açari
PAYLAŞMAK GÜZELDİR (2)


Copyright © 1995 - 2018
       Çiftlikköy   -    Diğer   -    Eğitim   -    Güncel   -    İlçeler   -    Kültür Sanat   -    Magazin   -    Sağlık   -    Siyaset   -    Spor   -          

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
Künye

Reklam

İletişim Bilgilerimiz
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.yalovamanset.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!