16 Şubat 2019 Cumartesi       Anasayfa  -  Reklam  -  Künye  -  İletişim
Siyaset  -   Çiftlikköy  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -   Firma
Rehberi
Son Dakika :
İntihar etti!   -    AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Öztabak   -   
YALOVA
      
 Anasayfa    >  Çiftlikköy
  Cami ve Din Görevlileri Çiftlikköy’de buluştu   07.10.2018  
   04.10.2018 günü Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında Çiftlikköy Belediye Düğün Salonu’nda bir program gerçekleşti. Programa faal ya da emekli olmuş birçok din görevlisi katılırken, protokolde de; Yalova İl Müftüsü Turgut Açari, Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut, Çiftlikköy İlçe Müftüsü Mükerrem Cüre, Çiftlikköy Belediyesi Başkan Vekili Abdurrahim Solmaz ve birçok ileri gelen vardı.
   

Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Sonra, Taşköprü Sanayi Camii İmam Hatibi Yusuf Ardahanlı Kur’an-ı Kerim Tilaveti okudu. Açılış konuşmasını Çiftlikköy İlçe Müftüsü Mükerrem Cüre yaptı. Açılıştan sonra din görevlileri adına konuşmasını Sahil Siteler Camii İmam Hatibi İlhami Şimşek gerçekleştirdi. Süleyman Çelebi de emekli din görevlileri adına konuştuktan sonra Kelebek Çayırı Camii Dernek Başkanı Necmettin Öner, dernek başkanları adına konuşmasını yaptı. Hacı Kavaklı Camii İmam Hatibi İbrahim Daşkesen de Kaside sunumu yaptı ve ilk bölüm sona erdi. Son konuşmayı İl Müftüsü Açari yaptı ve görevlilerin teşekkür belgelerini almasıyla program sona erdi. Programda; şehitlerimiz rahmetle anıldı, din görevlilerinin ne kadar büyük bir sorumluluk taşıdığı ve görevini titizlikle yapması gerektiği vurgulandı, dinin güzelliklerinin 7’den 70’e incelikle anlatılması gerektiği paylaşıldı.

Kaymakam Karabulut’tan teşekkür belgelerini alan Din Görevlileri; Hasan Ağırbaş, İbrahim Daşkesen, Zekeriya Baki, Sebahattin Erci, Yusuf Ardahanlı, Şaban Boyun, Hüseyin Patan, Ramazan Turgut, Adem Ali Cinan, Kenan Aktaş’tı.

İl Müftüsü Açari’den belgelerini alan Emekli Din Görevlileri; Zekeriya Yetimoğlu, Süleyman Çelebi, Harun Aydın, İdris Bal, Mehmet Sena Karasu, Mustafa Kalkan, Yusuf Güner, Tunay Meral, Yunus Aydın, İsmail Koyuncu’ydu.

İlçe Müftüsü Cüre’den belgelerini alan Dernek Başkanları; Ülkü Börü, Kenan Erol, Aydın Şahin, Ali Kukul, Hayrullah Yıldız, Mehmet Karaman, Hasan Boyun, Cemal Er, Necmettin Öner, Recep Önder, Erol Çağlar, Hüseyin Durmuş’tu.

Diyanet Vakfı teşekkür belgelerini Belediye Başkan Vekili Hamit Akbulak’tan; Hasan Türkmen, İbrahim Daşkesen, Zekeriya Yetimoğlu ve Zühtü Kısmet aldı.

Haber: Oğuzhan Öztürk

      Köşe Yazarları


Ayhan Polat

Kalemin Gölgesi


Beldelerde hangi aday Belediye Başkanlığına yakın -1-
Emre Doğan
BERGMAN VE İNANÇ ÜZERİNE
Fikret Kır

Bakış Açısı


ARAÇ YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİNE GİRİŞ
Fikret Şipal
ENDÜSRİ 4.0; BİR SEVR Mİ?LOZAN MI? YOKSA MARSHAL MI?
İdris Durmuş
ŞEHRİMİZ ÖNCELİĞİMİZ
Mesut Ay

Parantez


SEÇİME DAİR HASBİHAL
Nalan Büyük Akkan
Yeni nesil saç çıkartma yöntemleri
Nazmi KARAHASANOĞLU
CEP TELEFONU MESAİSİ
Şaban Kurtoğlu
İNSAN ÜZERİNDE DENEY
Turgut Açari
PAYLAŞMAK GÜZELDİR (2)


Copyright © 1995 - 2019
       Çiftlikköy   -    Diğer   -    Eğitim   -    Güncel   -    İlçeler   -    Kültür Sanat   -    Magazin   -    Sağlık   -    Siyaset   -    Spor   -          

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
Künye

Reklam

İletişim Bilgilerimiz
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.yalovamanset.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!