18 Ekim 2018 Perşembe       Anasayfa  -  Reklam  -  Künye  -  İletişim
Siyaset  -   Çiftlikköy  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -   Firma
Rehberi
Son Dakika :
YALOVA
      
 Anasayfa    >  Spor
  Sporcularımız Milli Takım aday kadrosunda   08.10.2018  
   Genç ve Yıldız Milli Takımlar Türkiye Masa Tenisi Federasyonu (TMTF) Ferdi Seçme Yarışması, 6-7 Ekim 2018 tarihlerinde İstanbul Hakkı Başar Spor Salonu’nda yapıldı.
   

   Toplam 85 sporcunun katıldığı Genç Erkek Ferdi Milli takım seçme yarışmasında kulübümüz sporcularından; birinciliği Tugay Şirzat Yılmaz elde ederken, ikinciliği Bilal Selim Tok, üçüncülüğü Yücel Ocak, altıncılığı ise Ekin Bahtiyar Toprak kazandı. Toplam 51 sporcunun mücadele ettiği Genç Kız Ferdi Milli takım seçme yarışmasında da sporcumuz Ece Haraç ikinciliği elde ederken, Çiğdem Köse beşinci oldu. Toplam 138 sporcunun yer aldığı Yıldız Erkek Ferdi Milli takım seçme yarışmasında Emir Baha Sönmez beşinci, Özgün Göksal ise sekizinciliği elde etti. Toplam 107 sporcunun mücadele ettiği Yıldız Kız Ferdi Milli takım seçme yarışmasında Cemre Ceyda Ercan on altıncı olarak, en İyi 16’ lar yarışmalarına katılma hakkı kazandı. 381 sporcunun katıldığı müsabakalar sonrasında Genç Erkek, Genç Kız, Yıldız Erkek ve Yıldız Kız kategorilerinde ilk 16´ya giren sporcular TMTF En İyi 16´lar yarışmalarına katılma hakkı kazandı.

 

      Köşe Yazarları


Ayhan Polat

Kalemin Gölgesi


Yalova’nın ‘Uzun Adamı’ yeni yüz ve dava adamlarıyla yürüyecek
Aysun Tekin
HOŞGELDİN 2018
Fikret Kır

Bakış Açısı


KÜTÜPHANELERDE VE ARŞİVLERDE YANGIN ALGILAMA VE SÖNDÜRME
Fikret Şipal
ENDÜSRİ 4.0; BİR SEVR Mİ?LOZAN MI? YOKSA MARSHAL MI?
İdris Durmuş
KENTLERİN KÜLTÜREL MİRASLARI
Mesut Ay

Parantez


Manevi Rehberlik Notları
Nalan Büyük Akkan
BABY FACE
Nazmi KARAHASANOĞLU
EĞİTİMİN KODLARI
Şaban Kurtoğlu
İNSAN ÜZERİNDE DENEY
Turgut Açari
PAYLAŞMAK GÜZELDİR (2)


Copyright © 1995 - 2018
       Çiftlikköy   -    Diğer   -    Eğitim   -    Güncel   -    İlçeler   -    Kültür Sanat   -    Magazin   -    Sağlık   -    Siyaset   -    Spor   -          

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
Künye

Reklam

İletişim Bilgilerimiz
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.yalovamanset.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!