16 Şubat 2019 Cumartesi       Anasayfa  -  Reklam  -  Künye  -  İletişim
Siyaset  -   Çiftlikköy  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -   Firma
Rehberi
Son Dakika :
İntihar etti!   -    AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Öztabak   -   
YALOVA
      
 Anasayfa    >  Spor
  Sporcularımız Milli Takım aday kadrosunda   08.10.2018  
   Genç ve Yıldız Milli Takımlar Türkiye Masa Tenisi Federasyonu (TMTF) Ferdi Seçme Yarışması, 6-7 Ekim 2018 tarihlerinde İstanbul Hakkı Başar Spor Salonu’nda yapıldı.
   

   Toplam 85 sporcunun katıldığı Genç Erkek Ferdi Milli takım seçme yarışmasında kulübümüz sporcularından; birinciliği Tugay Şirzat Yılmaz elde ederken, ikinciliği Bilal Selim Tok, üçüncülüğü Yücel Ocak, altıncılığı ise Ekin Bahtiyar Toprak kazandı. Toplam 51 sporcunun mücadele ettiği Genç Kız Ferdi Milli takım seçme yarışmasında da sporcumuz Ece Haraç ikinciliği elde ederken, Çiğdem Köse beşinci oldu. Toplam 138 sporcunun yer aldığı Yıldız Erkek Ferdi Milli takım seçme yarışmasında Emir Baha Sönmez beşinci, Özgün Göksal ise sekizinciliği elde etti. Toplam 107 sporcunun mücadele ettiği Yıldız Kız Ferdi Milli takım seçme yarışmasında Cemre Ceyda Ercan on altıncı olarak, en İyi 16’ lar yarışmalarına katılma hakkı kazandı. 381 sporcunun katıldığı müsabakalar sonrasında Genç Erkek, Genç Kız, Yıldız Erkek ve Yıldız Kız kategorilerinde ilk 16´ya giren sporcular TMTF En İyi 16´lar yarışmalarına katılma hakkı kazandı.

 

      Köşe Yazarları


Ayhan Polat

Kalemin Gölgesi


Beldelerde hangi aday Belediye Başkanlığına yakın -1-
Emre Doğan
BERGMAN VE İNANÇ ÜZERİNE
Fikret Kır

Bakış Açısı


ARAÇ YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİNE GİRİŞ
Fikret Şipal
ENDÜSRİ 4.0; BİR SEVR Mİ?LOZAN MI? YOKSA MARSHAL MI?
İdris Durmuş
ŞEHRİMİZ ÖNCELİĞİMİZ
Mesut Ay

Parantez


SEÇİME DAİR HASBİHAL
Nalan Büyük Akkan
Yeni nesil saç çıkartma yöntemleri
Nazmi KARAHASANOĞLU
CEP TELEFONU MESAİSİ
Şaban Kurtoğlu
İNSAN ÜZERİNDE DENEY
Turgut Açari
PAYLAŞMAK GÜZELDİR (2)


Copyright © 1995 - 2019
       Çiftlikköy   -    Diğer   -    Eğitim   -    Güncel   -    İlçeler   -    Kültür Sanat   -    Magazin   -    Sağlık   -    Siyaset   -    Spor   -          

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
Künye

Reklam

İletişim Bilgilerimiz
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.yalovamanset.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!