16 Şubat 2019 Cumartesi       Anasayfa  -  Reklam  -  Künye  -  İletişim
Siyaset  -   Çiftlikköy  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -   Firma
Rehberi
Son Dakika :
İntihar etti!   -    AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Öztabak   -   
YALOVA
      
 Anasayfa    >  Güncel
  Yalova Gazeteciler Cemiyeti ziyaretlerini sürdürüyor   12.10.2018  
   Yalova Gazeteciler Cemiyeti, 12 Ekim Cuma günü Vali Tuba Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
   

    Yalova Gazeteciler Cemiyeti, 7 Eylül 2018 tarihinde,  8.Olağan Genel Kurulu’nda yönetime seçilen yeni yönetim kurulu üyeleri ile Vali Tuba Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

    Yalova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ayhan Polat, Yalova Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı ve 3. Göz Gazetesi İmtiyaz Sahibi İrfan Aydın, Yalova Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri ve Çınarcık Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Emine Ballı, Yalova Gazeteciler Cemiyeti Saymanı ve Anadolu Ajansı Termal ilçe muhabiri Onur Erdik, Yalova Gazeteciler Cemiyeti Üyesi ve Etik Gazetesi İmtiyaz Sahibi ayrıca Anadolu Ajansı Altınova Muhabiri Nevzat Samancı Vali Tuba Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler. Yalova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ayhan Polat, Yalova Gazeteciler Cemiyeti Üyelerini tek tek tanıttı.

   Vali Tuba Yılmaz basın mensuplarının, kendi yaptıkları faaliyetleri halka duyurma noktasında çok önem arz ettiklerini ifade etti. Basın mensuplarının çalışma şartları ve verdikleri emekleri takdir ettiğini belirtti.

   Yalova Valisi Tuba Yılmaz yaptığı çalışmalar hakkında Yalova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ayhan Polat ile kısa bir değerlendirmede bulundu. Vali Yılmaz: “Basına da yansıyan bir sektör toplantısı icra ettik. Toplantıda yaptıklarımızı detaylı yansıttık. Ayhan Polat: “Sayın Valim senede bir değil de daha çok toplantı yapılabilir” dedi. Vali Yılmaz, planlamasını yaptıklarını ama yoğunluk sebebiyle planlamanın ertelendiğini ifade etti. OBS’ler ve bununla ilgili çalışmaların Yalova’da sağlayacağı istihdam, bunun yaratacağı göç yoğunluğuna karşı yapılan planlama, okullardaki etkinliklerin çeşitlenmesi; çocukların sanat, spor dallarında seçeneklerinin artması, bağımlılıkla mücadele konularında talebin önüne geçmeye çalışıldığını ifade etti. Vali Yılmaz: “Tüm okullarımız belli bir kaliteye ulaştı” dedi.

   Vali Yılmaz görev anlayışı olarak: “İnsan ömrü baki değildir ki görev baki olsun. Bir günümü dolu geçirebilecek şekilde çalışabilirsem arkaya baktığımızda ne yaptığımızı konuşuruz. Kimse görmese de bizi gören var” dedi.

Haber/ Fotoğraf: Yasemen Yeter

 

 

      Köşe Yazarları


Ayhan Polat

Kalemin Gölgesi


Beldelerde hangi aday Belediye Başkanlığına yakın -1-
Emre Doğan
BERGMAN VE İNANÇ ÜZERİNE
Fikret Kır

Bakış Açısı


ARAÇ YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİNE GİRİŞ
Fikret Şipal
ENDÜSRİ 4.0; BİR SEVR Mİ?LOZAN MI? YOKSA MARSHAL MI?
İdris Durmuş
ŞEHRİMİZ ÖNCELİĞİMİZ
Mesut Ay

Parantez


SEÇİME DAİR HASBİHAL
Nalan Büyük Akkan
Yeni nesil saç çıkartma yöntemleri
Nazmi KARAHASANOĞLU
CEP TELEFONU MESAİSİ
Şaban Kurtoğlu
İNSAN ÜZERİNDE DENEY
Turgut Açari
PAYLAŞMAK GÜZELDİR (2)


Copyright © 1995 - 2019
       Çiftlikköy   -    Diğer   -    Eğitim   -    Güncel   -    İlçeler   -    Kültür Sanat   -    Magazin   -    Sağlık   -    Siyaset   -    Spor   -          

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
Künye

Reklam

İletişim Bilgilerimiz
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.yalovamanset.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!