16 Şubat 2019 Cumartesi       Anasayfa  -  Reklam  -  Künye  -  İletişim
Siyaset  -   Çiftlikköy  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -   Firma
Rehberi
Son Dakika :
İntihar etti!   -    AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Öztabak   -   
YALOVA
      
 Anasayfa    >  Güncel
  YGC’den YTSO’ya ziyaret   12.10.2018  
   Yalova Gazeteciler Cemiyeti, 12 Ekim Cuma günü, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret gerçekleştirdi.
   

  Yalova Gazeteciler Cemiyeti’nin 7 Eylül 2018 tarihinde, 8. Olağan Genel Kurulu’nda yönetime seçilen yeni yönetim kurulu üyeleri YTSO Başkanı Tahsin Becan ve yönetimine ziyarette bulundular.

  Yalova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ayhan Polat, Yalova Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı ve 3. Göz Gazetesi İmtiyaz İrfan Aydın, Yalova Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri ve Çınarcık Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Emine Ballı, Yalova Gazeteciler Cemiyeti Saymanı ve Anadolu Ajansı Termal ilçe muhabiri Onur Erdik, Yalova Gazeteciler Cemiyeti Üyesi ve Etik Gazetesi İmtiyaz Sahibi ayrıca Anadolu Ajansı Altınova Muhabiri Nevzat Samancı ziyarette hazır bulundular.

  Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan Şenel, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Gençer ve Genel Sekreter Taner Eriş bu nazik ziyaretten dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler.

  Başkan Polat Yalova Gazeteciler Cemiyeti’nin kuruluşu, yapısı, işleyişi hakkında kısa bir bilgilendirmede bulundu.

  Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Başkan Becan Yalova’da birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti.

  Yalova Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminin birleştirici bir yapıda olduğunu söyleyen Polat, ‘YTSO Başkanı Tahsin Becan ve Yönetim Kurulu Üyelerini bu girişiminden dolayı kutluyorum. Siyaset üstü bir yapıya sahip YTSO örnek bir kurum olarak görülüyor. Diğer kurumların da aynı şekilde kentin menfaatlerini ön safhada tutacak bir duruş sergilemelerini arzuluyorum’ dedi.

  Başkan Polat’ın bu düşüncelerinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade eden YTSO Başkanı Becan, ‘Yalova’nın birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyacı var. Biz YTSO da siyaset dahi konuşmayız. Her siyasi görüşte yönetim kurulu ve üyelerimiz var. Her kesin görüşüne saygı duymak zorundayız’ şeklinde düşüncelerini paylaştı.

  Yıl sonu gibi Yalova Gazeteciler Cemiyeti’nin lokalinin açılacağı müjdesini veren Başkan Polat, ‘Yalova Gazeteciler Cemiyetine yakışır bir lokalinin açılışında hep beraber olacağız. YTSO’nun Yalova medyasına verdiği önemi çok iyi biliyoruz. Karşılıklı iyi ilişki ve iletişimin devam etmesini temenni ediyorum’ dedi.

  Yapılan ikram ve kentin genel sorunları hakkında yapılan sohbet ile ziyaret tamamlandı.

Haber/Fotoğraf: Yasemen Yeter

 

 

      Köşe Yazarları


Ayhan Polat

Kalemin Gölgesi


Beldelerde hangi aday Belediye Başkanlığına yakın -1-
Emre Doğan
BERGMAN VE İNANÇ ÜZERİNE
Fikret Kır

Bakış Açısı


ARAÇ YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİNE GİRİŞ
Fikret Şipal
ENDÜSRİ 4.0; BİR SEVR Mİ?LOZAN MI? YOKSA MARSHAL MI?
İdris Durmuş
ŞEHRİMİZ ÖNCELİĞİMİZ
Mesut Ay

Parantez


SEÇİME DAİR HASBİHAL
Nalan Büyük Akkan
Yeni nesil saç çıkartma yöntemleri
Nazmi KARAHASANOĞLU
CEP TELEFONU MESAİSİ
Şaban Kurtoğlu
İNSAN ÜZERİNDE DENEY
Turgut Açari
PAYLAŞMAK GÜZELDİR (2)


Copyright © 1995 - 2019
       Çiftlikköy   -    Diğer   -    Eğitim   -    Güncel   -    İlçeler   -    Kültür Sanat   -    Magazin   -    Sağlık   -    Siyaset   -    Spor   -          

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
Künye

Reklam

İletişim Bilgilerimiz
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.yalovamanset.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!